اینورتر جرثقیل

با اینورتر جرثقیل قابلیت اطمینان و سرعت بالاتر، حرکات هماهنگ‌تر، جابجایی بهتر، کارایی بالا و کارکرد ساده را تجربه خواهید کرد و این دقیقا همان چیزی است که کاربران سیستم‌های جابجایی صنعتی و جرثقیل‌ها به دنبال آن هستند. کاربران سیستم های جرثقیل صنعتی و جرثقیل می‌خواهند قابلیت اطمینان بیشتری، سرعت بالاتر و حرکات هماهنگ را داشته باشند.

یک اینورتر جرثقیل مناسب در نهایت سادگی، عملکرد مناسب و ایمنی را تضمین کنند. اینورتر جرثقیل به طور خاص برای برنامه‌های کاربردی در صنعت طراحی شده است و تمام خواسته‌های صنعت را برآورده می‌کند.

این خط از اینورتر جرثقیل های هوشمند دارای عملکرد بسیار بالا و کنترل پیشرفته‌ای است و همچنین برای برنامه‌ریزی و نصب بسیار ساده است و یک راه‌حل منعطف و ۳۶۰ درجه برای همه نوع حرکات پیشنهاد می‌شود.

یک اینورتر جرثقیل استاندارد با عملکردهای خاص، استحکام مناسب، بالاترین استانداردهای ایمنی و انعطاف‌پذیری بالا، کلیه نیازهای عملیاتی سیستم های جرثقیل و جرثقیل مدرن را برآورده می‌کند زیرا موتورهای غیر همزمان و کلیه حرکات جرثقیل را کنترل می‌کند.

کلیه عملکردهای همگام‌سازی برای حرکات جرثقیل اصلی و بالابرها در یک واحد اداری با محیط برنامه‌نویسی کنترل می‌شوند

مزایای استفاده از اینورتر جرثقیل

 1. گشتاور مناسب برای کنترل دقیق حرکت بار
 2. قابل تنظیم کردن برای هر بار
 3. کنترل یکپارچه ترمز برای ایمنی بارها
 4. عملکرد بالا برای سرعت بالا برای بهره‌وری بالاتر و چرخه کار سریع‌تر با بارهای سبک
 5. مطابق با دستورالعمل ایمنی ماشین‌آلات استاندارد

اینورتر جرثقیل امکان تنظیم‌پذیری را فراهم می‌آورد. این بدین معناست که جرثقیل‌ها از جلو، عقب، چپ، راست، بالا، پایین دارای تنوع بی حد و مرز هستند.

فناوری اینورتر به همین جا ختم نمی‌شود، زیرا پارامترها، ویژگی‌ها و قابلیت برنامه نویسی جرثقیل های هوشمند را امکان‌پذیر می‌سازد و هرگونه تنظیمات برای هر برنامه‌ای امکان‌پذیر است. اینورتر جرثقیل این قابلیت را دارد که بتواند میزان فشار بار را بر بالابر برآورد کرده و در صورت لزوم از برداشت بار زیاد جلوگیری کند.

در این سیستم ویژگی‌های ایمنی اینورتر داخلی برای از بین بردن آسیب موتورها هنگام تغییر جهت جرثقیل طراحی شده است. این امر باعث می‌شود تا در صورت عدم نیاز به ترمز، دیگر نیازی به ترمز برای کنترل جرثقیل نباشد.

از این رو جلوگیری از انتقال الکترونیکی جرثقیل‌ها به جلو، به حداقل می‌رسد. با جلوگیری از حرکت الکترونیکی جرثقیل به جلو، از آسیب رسیدن به چرخ دنده‌ها، پین‌ها و سایر اجزای مکانیکی به حداقل می‌رسد. در نهایت این سیستم امکان کنترل بیشتر جرثقیل و شیوه های کار ایمن را فراهم می آورد.

ویژگی های اینورتر جرثقیل به طور خلاصه در زیر آورده شده است:

 1. طول عمر و کار کرد مفید (دارای مدارات الکترونیک مناسب)
 2. بازگرداندن انرژی مصرف شده در ترمزها
 3. کاهش میزان مصرف انرژی
 4. هزینه‌های تعمیر و نگهداری از جرثقیل کاهش می‌یابد.
 5. دامنه تغییرات سرعت موتور در مقایسه با روش مکانیکی افزایش می‌یابد.
 6. از طریق نرم افزار طراحی شده میتوان عملکرد سیستم را از راه دور کنترل کرد.